Truck
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

1. SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1.1. Pirms sākat izmantot SIA ARILANS (turpmāk – ARILANS) tīmekļa vietni www.arilans.lv (turpmāk – ARILANS tīmekļa vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt ARILANS tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.

1.2. Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek ievietota ARILANS tīmekļa vietnes lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu vietnes darbību un ātrumu. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības ARILANS tīmekļa vietnē, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un drošību.

1.3. ARILANS izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

ARILANS tīmekļa vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai;
statistikas datu par ARILANS tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmas datu (piemēram, laps apmeklētāju skaits, lapā pavadītais laiks) iegūšanai;
uzlabotu vietnes darbības efektivitāti;
1.4. ARILANS neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc ARILANS Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

1.5. Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar ARILANS tīmekļa vietnes sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti sīkdatņu politikas 1.3.punktā.

1.6. ARILANS nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām, izņemot šajā sīkdatņu politikā turpmāk minēto gadījumus.

2. TREŠO PERSONU SĪKDATNES

2.1. Apmeklējot ARILANS tīmekļa vietni, lietotāja iekārta var iegūt trešo personu sīkdatnes vai bāksignālus. ARILANS izmanto dažādus trešo personu rīkus, sociālos tīklus un platformas (piemēram, facebook.com, google analytics, youtube.com u.c.), caur kurām lietotāja iekārtā tiek iesūtītas trešo personu sīkdatnes.

2.2. ARILANS neatbild par trešo personu sīkdatnēm, bet informē, ka mūsu sociāla tīkla konta apmeklēšana var veicināt dažādu jūsu datu apstrādi (piemēram, lietotāja intereses, apmeklēšanas laikus u.c. informāciju), ko veic trešās personas atbilstoši to privātuma politikā norādītajiem mērķiem.

2.3. ARILANS tīmekļa vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics un citi Google produkti, kurus ARILANS izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat ARILANS tīmekļa vietni un uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

2.4. Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

2.5. Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās un ARILANS neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

3. ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM

3.1. Jūs var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. ARILANS tīmekļa vietnes lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat ARILANS interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un ARILANS tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties.

3.2. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

3.3. Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

3.4. Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās ARILANS tīmekļa vietnes izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas tīmekļa vietnes (ne tikai ARILANS tīmekļa vietne) nedarbosies pienācīgi. Tāpēc iesakām neatslēgt sīkdatņu funkciju.

4. POLITIKAS GROZĪJUMI

4.1. ARILANS sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas ARILANS sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs ARILANS tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas ARILANS uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.