Truck
arilans
betons

Betona ražotājs ARILANS

Betona rūpnīca “ARILANS”.

Betona rūpnīca “ARILANS” – ātra un kvalitatīva betona un betona bloku ražošana. 

Uzņēmums “ARILANS” nodarbojas ar betona ražošanu un sniedz dažādus transporta pakalpojumus celtniecībā. Mēs strādājam šajā jomā jau 26 gadus, un zinām, kā ātri un precīzi veikt pasūtījumus, kā arī palīdzam izvēlēties optimālu risinājumu katram klientam.

Betona rūpnīca "ARILANS" ražo augstas kvalitātes transporta betonu, kā arī pamatu blokus. Betona rūpnīcas "ARILANS" izgatavotais betons un betona bloki ir īpaši izturīgi, tāpēc tos var izmantot jebkura veida ēku būvniecībā.

Betona rūpnīcas "ARILANS" ražotais betons atbilst Latvijas un Eiropas standartiem. Tādā veidā tiek ražota augstas kvalitātes produkcija, kura atbilst mūsdienu prasībām. Mēs sadarbojamies gan ar lielām būvniecības kompānijām, kuras strādā pašvaldības un valsts būvniecības objektos, gan ar privātpersonām, kas vēlas būvēt māju vai vasarnīcu.

Uzņēmumam " ARILANS " ir savs auto parks, kas būs pietiekams būvdarbu veikšanai. Dažādiem mērķiem  ir nepieciešams atšķirīgs daudzums celtniecības grunts, šķembu un grants daudzums, tāpēc mēs izmantojam dažādas speciālas iekārtas būvmateriālu izvešanai, iekraušanai un piegādei. Mēs arī atbrīvojam  būvlaukumus no grunts un būvgružiem un atstājam būvlaukumu ,sagatavotu tālākajam darbam.

Mūsu klienti augsti novērtē individuālu pieeju, kā arī godīgu un uzticamu sadarbību. Mūsu komandā strādā būvniecības ražošanas nozares profesionāļi, kuri palīdzēs Jums realizēt plānoto projektu!

 

Priekšrocības sadarboties ar mums :

Mūsu speciālistu konsultācijas visos radušajos jautājumos;

Augsta produkcijas kvalitāte;

Sertifikāti un atbilstības deklarācijas visai ražotai produkcijai;

Betona operatīva piegāde ar sūkņiem un mikseriem;

Precīzs un ātrs cenu aprēķins.

Katrai rūpnīcā “Arilans” saražotai betona partijai ir atbilstības deklarācija un kvalitātes sertifikāts. Mēs kontrolējam betona ražošanu visās ražošanas stadijās un garantējam standartiem un prasībām atbilstošu produkciju.

Galerija